Realizované projekty

Zahrada RD-Řepy

Zahrada RD-Řepy

Realizace zahrady rodinného domu v Praze-Řepích. Ovocné keře a stromky, okrasné keře, popínávé rostliny a spousta květin.

číst více
Trvalkové záhony

Trvalkové záhony

Realizace 3 trvalkových záhonů u rodinného domu. Požadavky klientů – výška rostlin 50-100cm, kvetení od jara do podzimu, rozmanitost a divokost, atraktivita pro opylovače.

číst více
Ozelenění terasy Praha 5

Ozelenění terasy Praha 5

Původním přáním zákazníka bylo mít pouze okrasnou květoucí terasu, která by byla nenáročná na údržbu. Zákazník neuvažoval o tom, že by mimo krásných květin mohl pěstovat také vlastní zeleninu a ovoce.

číst více
Malá zahrada

Malá zahrada

Na malé zahrádce (70m2) u řadového domku v Praze jsem zasadila sloupovité ovocné stromky, keře, trvalky, bylinky a jahody.

číst více
Zahrada Praha 6

Zahrada Praha 6

V případě této realizace si zákazníci přáli skloubit využití již starších a velmi vzrostlých stromů s rostlinami, které by se stromy žili v symbióze a které by měli pro zákazníky velký užitek.

číst více
Zahrada Unhošť

Zahrada Unhošť

Ke stávajícím stromům bylo potřeba dosadit ovocné keře, vytvořit květinové záhony, přesadit některé keře, vymyslet clonu od pohledů sousedů.

číst více
Zahrada Tuchomerice

Zahrada Tuchomerice

Jedlá zahrada s okrasnými prvky. Rozmanitost barev a vůni. Realizace proběhla na jaře 2019, hned na to spousta dřevin utrpěla v důsledku pozdních mrazíků, ale zotavila se a krásně roste

číst více
Jilové u Prahy

Jilové u Prahy

Zajímavá kaskádovitá zahrada, ve které jsem, na přání zákaznice, spojila tradiční ovocné stromy a keře (třešně, rakytníky, rybízy) s exotickými, v ČR dosud málo pěstovanými (kiwi, kaki) a take s okrasnými stalezelenými rostlinami.

číst více

Kontakt

Nevíte,  jak takovou zahradu navrhnout a založit? Pomůžu Vám se založením zahrady tak, abyste si mohli brzy začít užívat její krásy a většinu práce s klidem přenechat přírodě.

Neváhejte mě kontaktovat

5 + 3 =

(420) 722-901-600
info@artofgardening.cz